siyasal sözlük ve amacı


başlık içinde ara
  1. Siyasal Sözlük; Kamu yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler terimlerinin derli toplu bir arada bulunmasından duyulan eksikliği gidermek için kurulmuştur. Bu konular ile ilgilenen herkesin kullanımına ve terim eklemesine açıktır. Terim eklerken, bir zorunluluk olmamakla beraber kaynak gösterilmesi faydalı olacaktır.
    Ülkemizin yaşadığı olağanüstü koşullarda, fikir ve düşüncelerin çok kısa sürede suç haline dönüştüğü gerçeği karşısında, batı standartlarında düşünce özgürlüğüne sahip bir ülke haline gelene kadar, polemik yaratacak konular silinecek, sözlüğün forum havasına girmesi önlenecektir. Site, yönetici taleplerine açıktır. Yöneticilerin en az yukardaki bölümlerde lisans öğrencisi olması şartı aranacaktır.
    İlgilenenlerin abdullahkokturk@gmail.com adresine yazmaları rica olunur.
    (admin 03.07.2018 00:00 ~ 30.03.2019 21:53)

sözlük sistemi - 2019

arşiv | duyuru | sitemap | RSS

Siyasal sözlük hiçbir kurumla bağlantılı olmayan birkaç kişi tarafından düşünülmüş bağımsız bir platformdur. sözlük içerisindeki yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aiittir. sözlük bu yazıların doğru olduğu hakkında bir teminat vermez. yazılan yazıların telifi bize ait değildir, çalınız çırpınız ama kaynak gösteriniz.

sözlük sistemi ile geliştirilmiştir.